• null

  Inspiracja

  Inspirujące wykłady i szansa do wymiany doświadczeń z innymi rodzicami.

 • null

  Wiedza

  Dowiedz się czegoś nowego o sobie i Twoim dziecku.

 • null

  Wymiana

  Wymiana doświadczeń z innymi rodzicami.

Od najmłodszych lat poszukujemy bohaterów. Szukamy wzorców, które kształtują nasze wyobrażenia o świecie i tym co ważne. Każde kolejne pokolenie ma swoich bohaterów: Winnetou, Pan Samochodzik, Tomek Wilmowski, Papa Smerf, Spiderman, Batman i tak dalej i tak dalej. Niestety z wiekiem odkrywamy, że to nieistniejące postacie i chcemy znaleźć swojego prawdziwego bohatera.
Będąc rodzicami, marzymy, aby po zachwycie nad komiksowymi postaciami, nasze dzieci spojrzały na nas jak na bohaterów, tych, których chcą naśladować i którym prawdziwie ufają, wpływowi których chcą się poddać. Tak samo jak my tego potrzebujemy, nasze dzieci również potrzebują zobaczyć w nas LIDERÓW!

Dlatego pierwszy raz w historii chcemy zaprosić rodziców na konferencję:

RODZIC LIDEREM!

W programie:

 • John C. Maxwell (2016) – często dzieci nie mają wątpliwości co do miłości rodziców, jednak nie zawsze mają pewność, co do szacunku. Jak uruchomić potencjał naszych dzieci? Jak sprawić, żeby się rozwijały?
 • Brene Brown (2014) – co najbardziej chcesz przekazać twojemu dziecku? Co najbardziej chcesz mu podarować? Czy to jest rzeczywiście to, czego ono najbardziej potrzebuje? Brene Brown powie o najważniejszych, nieredukowalnych potrzebach naszych i naszych dzieci.
 • Joseph Grenny (2014) – wszyscy doświadczamy w relacji z naszymi dziećmi takich sytuacji, w których mamy sprzeczne opinie, emocje są silne, a temat jest bardzo ważny. Wiesz, jak sobie poradzić z takimi sytuacjami? Od tego zależy jakość relacji z dziećmi i to, czy będziesz dla nich liderem, którego chcą naśladować.
 • Marcus Buckingham (2007) – zamartwiamy się o dzieci gdy sobie z czymś nie radzą. Szukamy sposobów jak wzmocnić ich w tym co jest dla nich trudniejsze. Być może jednak jest inny sposób aby nasze dzieci osiągnęły ponadprzeciętność, mimo tego, że nie wszystko im wychodzi najlepiej.

Dla kogo?

Jeśli jesteś rodzicem, to jest to wydarzenie dla Ciebie. Zapraszamy!

Czego się spodziewać?

Podczas całodniowego (9:00 – 17:30) spotkania usłyszysz retransmisję czterech wykładów z konferencji The Global Leadership Summit z poprzednich lat. Po każdym wykładzie przewidziana jest praca w małych grupach, prowadzona przez zaproszonych gości. Podczas tych mini-warsztatów uczestnicy będą mieli okazję podzielić się wzajemnie swoimi doświadczeniami i zainspirować się do stawania się LIDERAMI w relacji ze swoimi dziećmi.

Gdzie i kiedy?

Konferencja „Rodzic Liderem” odbędzie się 21. kwietnia 2018 roku.

Miejsce: KRAKÓW, Szkoła Emmanuel
Osiedle Urocze 14

Ceny

 • 80 PLN /osobę
 • 150 PLN /dla pary

W cenie przerwy kawowe, oraz materiały konferencyjne.